Гарантія та повернення

Повернення

Обмін або повернення непродовольчого товару належної якості назад до магазину MobilAcs провадиться відповідно до статті №9 чинного законодавства України “Про захист прав споживачів”. Покупцеві надається право протягом 14 календарних днів повернути товар без пояснень будь-яких причин. День покупки не включається до цих рамок. Для здійснення процедури необхідно, щоб були дотримані всі наведені нижче вимоги:

  • Товарний вид не змінився;
  • Пломби та ярлики присутні на своїх місцях;
  • Виріб не використовувався. Перевірити, використовувався пристрій чи ні, може наш менеджер із прийому товару. У разі виявлення того, що товар був використаний (порушено пломбу, індивідуальне пакування, є сліди включення, з’єднання роз’ємів тощо), магазин може скористатися правом відмовити покупцю через порушення цього пункту;
  • Є документ, що підтверджує здійснення угоди купівлі-продажу.

Наша компанія надає своїм клієнтам виключно якісний сервіс, тому від нас Ви ніколи не почуєте хибних причин для відмови у поверненні. Ми цінуємо свою репутацію на ринку мобільних аксесуарів.

Гарантія

На всю продукцію інтернет-магазину MobilAcs поширюється гарантія, що дозволяє захистити клієнта від придбання неякісної продукції. При виявленні дефекту після двотижневого періоду експлуатації покупець має право скористатися гарантійним зобов’язанням, що надається магазином, умови якого докладно описані в 8 статті ЗУ “Про захист прав споживачів”. Гарантійний термін товару бере свій відлік з передачі виробу кінцевому споживачеві. Тривалість цього періоду може відрізнятись залежно від обраного типу товару.

  • Гарантія на товар 6 місяців з моменту продажу.
  • Всі товари, що стосуються категорії товарів особистого користування (при використанні яких відбувається індивідуальний контакт), гарантії та поверненню не підлягають.

Доставка дефектного товару здійснюється транспортним перевізником Нова Пошта за рахунок клієнта.

Якщо у Вас залишилися якісь питання, ви можете отримати професійну консультацію від нашого менеджера.

Кошик
Прокрутити вгору